Recenzje o Clean Forte

 • Mateusz
  Gdzieś złapałem pasożyty, problemy zaczęły się, gdy byłem w podróży służbowej. Musiałem działać na własne ryzyko i ryzyko. Natknąłem się na oficjalną stronę Clean Forte, przeczytałem skład, recenzje. W ciągu kilku dni miałem lek, a po kolejnych trzech dniach pojawiły się wyniki. Nie sposób było przekazać, jaka to była ulga! Polecam wszystkim.
  Clean Forte
 • Kamil
  Jestem uczulony, sytuację pogarsza przewlekłe zapalenie żołądka. Kiedy zdiagnozowano u mnie robaczycę, lekarz zalecił zakup Clean Forte. Wynik bardzo mnie zaskoczył i zachwycił. Nie tylko pozbyłam się pasożytów, ale zapalenie żołądka prawie zniknęło. Dawno nie czułem się tak dobrze.
  Clean Forte
 • Karolina
  Odebraliśmy ulicznego kociaka z "niespodzianką" i przeoczyliśmy, wszyscy byli szczęśliwi - dorośli, dzieci. Lekarz zalecił krople Clean Forte i naprawdę nas uratowały, bardzo skuteczne, nietoksyczne. Dwa tygodnie później testy zostały wykonane - wszystko czyste. Dodatkowy plus – zaoszczędzili pieniądze na leczenie nowego członka rodziny.
  Clean Forte
 • Diana
  W naszej rodzinie od zawsze było dużo zwierząt, nawykiem stało się prowadzenie profilaktyki. Odkryliśmy Clean Forte. Dzieci, które zwykle były kapryśne i niechętne do picia leków, teraz nie przebierają, krople mają słodkawy smak, nawet im się to podoba. Cóż, jesteśmy pewni wyniku, regularnie przechodzimy testy.
  Clean Forte
 • Ewa
  Kiedy dostałem robaków, zaczął się prawdziwy koszmar. Skóra była bardzo zniszczona, pojawił się ogromny ropny trądzik, bolało mnie całe ciało, denerwowałem się, źle spałem. Schudłam tak bardzo, że strasznie było patrzeć. Po miesięcznym kursie Clean Forte nie tylko całkowicie wyzdrowiałem, ale także zacząłem czuć się znacznie lepiej. Fajny lek.
  Clean Forte
Ocena użytkownika Clean Forte
4.7
26