Instrukcja użycia Clean Forte

Krople od pasożytów Clean Forte przeznaczone są do bezpiecznego odrobaczenia organizmu człowieka. Ale substancje czynne wchodzące w skład leku mają wysokie stężenie, dlatego należy przyjmować lek ściśle według instrukcji.

Jak korzystać z Clean Forte: instrukcja

Jak przyjmować krople Clean Forte

Krople Clean Forte mogą być stosowane przez dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Zaleca się rozpuszczenie 15 kropli w 200 ml przegotowanej wody (temperatura pokojowa), 15-30 minut przed posiłkiem, dwa razy dziennie lub 30 kropli raz dziennie. W przypadku dzieci wystarczy jedna dawka dziennie. Pełny cykl leczenia powinien trwać co najmniej 21 dni. Lepiej 30 dni. Dzięki zapobieganiu robaczycy kurs trwa 7-10 dni.

Wskazania do stosowania

  1. zaburzenie przewodu żołądkowo-jelitowego - częste zaparcia, biegunka, niedrożność, dysbioza;
  2. pojawiają się objawy zapalenia jelit - skurcze, obrzęki, nasilający się ból;
  3. ból mięśni i stawów (powszechna odpowiedź immunologiczna na robaki);
  4. gwałtowny spadek masy ciała przy stałym lub rosnącym apetycie;
  5. reakcje alergiczne niewiadomego pochodzenia;
  6. pojawienie się trądziku, wysypki, brodawczaków;
  7. osłabienie, drażliwość, bezsenność, depresja, agresywność, zmniejszenie uwagi.

Przeciwwskazania: lek nie jest zalecany w przypadku indywidualnej nietolerancji jednego lub więcej składników kompozycji.

Działanie środka ma na celu tłumienie układu nerwowego i niszczenie robaków, ich larw i jaj, a także wyprowadzanie z organizmu osłabionych i martwych osobników. Ponadto krople wspomagają oczyszczanie organizmu z produktów przemiany materii pasożytów, przywracają odporność, normalizują pracę przewodu pokarmowego, nerek, wątroby i płuc. Clean Forte jest również z powodzeniem stosowany w profilaktyce robaczycy. Możesz kupić Clean Forte w Polsce na oficjalnej stronie internetowej.