Doświadczenie użytkowania Clean Forte

Doświadczenie w korzystaniu z CLean Forte autorstwa Marii z Taraz

Mój mąż i ja uwielbiamy podróżować, szczególnie lubimy kraje regionu Azji Południowej. W ciągu ostatnich kilku lat odwiedziliśmy Chiny, Laos, Wietnam. A w tym ostatnim przydarzył nam się nieprzyjemny incydent. Nie lubimy oficjalnych, „eleganckich" tras, restauracji jak na zdjęciach i innych owoców cywilizacji. Prawdziwy duch kraju żyje na jego małych i hałaśliwych uliczkach, z kilkoma restauracjami, w których jedzenie jest przygotowywane niemal na drodze. W jakimś cudownym momencie z całego serca spróbowaliśmy lokalnej kuchni i po kilku tygodniach oboje zaczęliśmy mieć problemy z jelitami, mój mąż miał wysypkę, a moja temperatura wzrosła.

Doświadczenie z Clean Forte

Jak dowiedzieliśmy się o Clean Forte?

Bardzo się baliśmy, nie wyglądało to na infekcję (przez lata podróżowania z nami tak się nie stało, ale to się jeszcze nie stało). Mieliśmy niesamowite szczęście, nasi znajomi podzielili się z nami swoimi lekami, w tym kroplami Clean Forte. Wyjaśnili, jak go używać, powiedzieli, że trzeba pić dwa razy dziennie, przed posiłkami, przez co najmniej 10 dni. Nie byliśmy leniwi, recenzowaliśmy recenzje, byliśmy zaskoczeni dużą liczbą pozytywnych komentarzy. I zaczęli brać lek.

Pasożyty złapane podczas podróży

Drugiego dnia aplikacji bolał mnie brzuch i pobiegłem do toalety. To, co zobaczyłem, zszokowało mnie. Robaki wyszły ze mnie. Nigdy nie doświadczyłem takiego horroru. Mój mąż nie cierpiał, ale pasożyty też się wyszły. Tej nocy prawie nie spaliśmy. Jednak już czwartego dnia czuliśmy się bardzo dobrze.

wnioski

Nasze doświadczenia z Clean Forte były pozytywne, szybko się odbiliśmy. Po powrocie do domu zostały przebadane, wszystko jest czyste. Ale od tego czasu przysięgliśmy tak niedbale, że spróbujemy nieznanego nam jedzenia i zawsze będziemy mieć przy sobie te magiczne krople. Z nimi jest spokojniej.